איך לבחור בונה אתרים?

כל עסק בימינו חייב להיות עם נוכחות ברשת, אתר אינטרנט זה כרטיס הביקור שלו.

על מנת שהנוכחות הזאת תהיה מובלטת ומובדלת, חייבים אתר שיהיה שונה מכל השאר ויתן את הפתרון המקסימלי לקהל היעד. על מנת ליצור אתר ייחודי, חייבים לפנות לבונה אתרים מנוסה, אך אם כל זאת איך בוחרים בעצם בונה אתרים מנוסה שיענה לציפיות?

קודם כל בונה אתרים בוחרים לפי מוניטין ולפי תיקי עבודות. ברגע שאתם מסתכלים על אתרים שאותו בונה אתרים בנה, דמיינו איך הייתם שיראה האתר שלכם. ככל שלבונה האתרים יש תיק עשיר בדוגמאות מכל מיני נושאים, תוכלו לגלות שלאותו בונה אתרים יש ניסיון מוכח ותהיה לכם מגוון אפשרויות בשעת בחירת תכונות רלוונטיות ואיכותיות לאתר העתידי שלכם.

מה הצורך שהאתר אמור להפיק?

כל אתר שנבנה חייב לענות לציפיות של הלקוח ולמטרה שלשמה הוא נבנה. בונה אתרים בשיחת היכרות ראשונית חייב להיות מישהו שמבין את הצורך של הלקוח. יש הבדל משמעותי בין האתרים, כאשר יש סוגי אתרים שהם, למשל, דפי  נחיתה או, למשל, חנות וירטואלית. כלקוח חייבים להגיע עם רעיון ראשוני ולספר לבונה אתרים מה אתם רוצים ולאיזה צורך האתר חייב לשרת אתכם. בונה אתרים מנוסה ייתן לכן הצעה שמתאימה ככל היותר לציפיות שלכם.

עד כמה חשוב עיצוב האתר ונגישותו ללקוח.

מומלץ מאוד שהאתר יהיה נוח למשתמש ורספונסיבי, קרי מותאם לניידים ולטאבלטים. עיצוב האתר הוא קריטי להצלחת האתר משום שלא משנה כמה האתר יהיה נוח למשתמש, כמה הוא בנוי טוב מבחינת תוכן מעניין לקריאה ואפילו אם הוא מציע מוצרים זולים, אם עיצוב האתר אינו יפה לעין ברגע שאנשים נכנסים אליו, הם  פשוט יעברו הלאה.

כיצד עושים סקר שוק כאשר מחפשים בונה אתרים.

רצוי מאוד לשקול טוב מי אתם רוצים שיבנה לכם את האתר, אך לא להשתגע עם החיפושים. אין טעם לשבת ימים שלמים באתרי האינטרנט ולחפש בין בוני האתרים הרבים שיש. מומלץ לחפש בין 3 ל-5 ספקים ולשמוע מה יש להם להציע לכם, האם יש עליהם המלצות וכמובן כמה עולה השירות שלהם.

אם הגעתם עד לכאן זה אומר שחברת "תבניות" זה הפתרון עבורכם.

קודם כל אתם מוזמנים לצפות בתיק העבודות שלנו ולקבל השראה על מגוון אתרים שבנינו והם מאוד מוצלחים ברשת, כמו כן, אנו מזמינים אתכם לשיחת היכרות ראשונית על מנת לקבל ייעוץ והכוונה לאיזה סוג של אתר מתאים לצורך שלכם. אנחנו בונים אתרים עם וורדפרס בצורה מקצועית ומותאמת לכל פלטפורמה, במשך שנים רבות. לחברת "תבניות" חשוב מאוד שהאתר יהיה מעוצב בצורה איכותית ואסטטית כך שהוא ימשוך את עיניי הגולשים שנכנסים אליו.

אז אם אתם רוצים חברה שבונה אתרים בוורדפרס ושיש לה צוות מקצועי ומנוסה שיתן מענה לכל צרכי האתר שלכם, יספק לכם שירות אדיב ויענה על כל שאלה שיש לכם. צרו איתנו קשר עוד היום  ונשמח  מאוד לספק לכם שירות.